In de winkel haden ze een heel oude map, en daar stonden dempers voorgeschreven voor de motor. Die dus maar besteld. Flexibele koppeling zit ertussen, stuwdruklager lijkt me teveel werk, en moeilijk vast te maken.
Nu het volgende probleem...
De nieuwe dempers zijn hoger dan de oude, en de aanleiding ze te vernieuwen was dat de oude al iets te hoog waren voor het uitlijnen.
Nu moet ik of de motor verbouwen, of iets van de motorfundatie afschaven. Dat laatste verwacht ik niet veel problemen mee. Het zijn twee hardhouten balken die ingelamineerd zijn in polyester. Er moet 33mm af en dan heb ik 1cm over om te stellen. Moet genoeg zijn.
De motor aanpassen is bijna niet te doen helaas.
De motor is er al uit. Gisteravond, 1 uur sleutelen, en even sjouwen naar de auto. Blij dat het maar een cilinder is.
